Zrodenie Enjoy Racing

27. Júl 2014

Vznik Enjoy Racing, prvé jazdy na Arieli Atom

Enjoy Racing uzrel svetlo sveta, aby si si mohol aj ty užiť rýchlu jazdu svojho života. Adrenalínový autokros alebo nespútaný Ariel Atom – na svoje si príde naozaj každý. Enjoy Racing – to je radosť z jazdy, ktorú si treba užiť naplno!

 

So spustením Enjoy Racing sa uskutočnili aj prvé jazdy na výnimočnom Arieli Atom. Už týždeň po jeho príchode, si ho mohli vyskúšať auto-moto nadšenci z celého Slovenska a to priamo na letisku v Senici. Žiadne rýchlostné obmedzenia ani hrozba policajnej hliadky, ale pravá adrenalínová jazda na plný plyn!

Každý kto mal možnosť okúsiť ako "chutí" táto atómová delikatesa mi dá za pravdu – je to bomba! Nebudete sa môcť prestať usmievať. Jazda autom už nebude nikdy ako pred tým...

Pozri si video atómového jazdca, ktorý bol u nás jazdiť. Reakcie bezprostredne po jazde hovoria sami za seba :)

 

Ariel Atom zanechal dojem na každého, kto sa s ním stretol. Stačí ho vidieť v akcii a zrýchli sa Ti tep! Pozri si fotky nadšených jazdcov, ktorí mali tú možnosť vyskúšať ho na vlastnej koži.

Je to skutočne šikovné zábavné autíčko. Potvrdia to aj chalani z nášho tímu. Pozri si ako dopadol Slalom so zaviazanými očami :)

 

Nášho atómového tátoša boli testovať aj chalani zo Zľavy Dňa. Prečítaj si, ako sa im páčilo Ako sa jazdí na jednom z najrýchlejších áut sveta?