Vianočný darček na poslednú chvíľu

Vianočný darček na poslednú chvíľu

18. December 2015

Sú pre teba sviatky pokoja a radosti doslova nočnou morou? Nemáš rád preplnené obchody? Nechal si si nákup darčekov na poslednú chvíľu alebo si proste len zabudol? S nami si ten pravý darček vyberieš hoci aj 24.12.! 

Už je to tu! 24.12., dlhoočakávaný štedrý večer je už za pár hodín a ty si zase nestihol kúpiť vianočné darčeky? Nenašiel si nič originálne? Nevešaj hlavu. Nasaď znovu úsmev, zabudni na stres. Sadni za počítač, zadaj www.enjoyzazitky.sk, nájdi parádny zážitok, zaplať kartou, nechaj si poukaz zaslať na mail a... a čo s ním? My ti poradíme, ako parádne, jednoducho (ale pekne) a kreatívne zabalíš poukaz. Obdarovaný ocení tvoju kreativitu a snahu. Pusti sa za pomoci nášho videonávodu do zaujímavých "obálok" a vianočne ich vyzdob. Nechaj sa inšpirovať trebárs ako my - internetom. S nami budú Vianoce skutočným zážitkom ;-)

PS: čekuj naše visačky a pripoj ich k tvojmu vytunenému darčekovému baleniu.

 

1. Jednoduchší variant

Stačia 4 jednoduché kroky a balenie je hotové:

Vytlač si obálku TU

  Poskladaj poukaz TU

Zlož balenie podľa videonávodu

Pripoj visačku TU

Tadáá a takto vyzerá finálna verzia obálky

 

 

2. Zložitejší variant

Stačia 4 kroky a balenie je na svete:

Vytlač si obálku TU

  Poskladaj poukaz TU

Zlož balenie podľa videonávodu

Pripoj visačku TU

Finálna verzia origami majstra

 

 

Čekuj tipy a triky na vyzdobené darčekové balenia poukazov, ktoré sme našli pri našom surfovaní internetom. Prajeme ti pevné nervy, šikovné ruky a príjemné tvorivé chvíle :)

Zdroj: FabDIY

Zdroj: omundodecaliope

Zdroj: buzzfeed

Zdroj: stampwithheather

Zdroj: stampington

Zdroj: hazimano

Nezabudni, s nami nie je nikdy neskoro na darčeky ;-). Prajeme ti príjemné sviatky plné radosti (nielen z darčekov), pokoja a pohody. Užívaj si :)

Odporúčané