Spúšťame zážitkovú agentúru

1. December 2014

Štartujeme značku Enjoy Zážitky

Meníme voľný čas na pôžitok a život na zážitok. Užívaj si ho!

To je naše heslo a zároveň vízia. Práve preto vznikli Enjoy Zážitky. Chceme dať zážitkom nový rozmer. Zážitky - to sú splnené túžby a možno prekonanie samého seba. Chceme, aby boli Enjoy Zážitky obľúbenou inovatívnou značkou, ktorá zapaľuje v ľuďoch chuť užívať si život. Našim cieľom je dávať ich bežnému dňu príležitosť stať sa jedinečným. Život je predsa príliš krátky na to, aby sme ho brali vážne. Treba si ho užívať!

Denno-denne zažívame stres, zhon a neustále nás naháňajú deadliny. S nami môžeš vystúpiť z neustáleho pracovného kolotoča, odreagovať sa a splniť si sny! Ponúkame unikátne a cenovo dostupné služby, ktoré ľudí urobia šťastnými. Zážitok je vždy originálny darček, ktorý si neodložíš na policu, aby zapadol prachom. Je to niečo, čo si budeš pamätať do konca života. 

V každom z nás drieme kus dobrodružného človeka, ktorí túži zažiť niečo výnimočné, čo ho poriadne nakopne a možno mu zmení pohľad na svet. Nechceme byť len ďalšou spoločnosťou, ktorá ponúka služby... Chceme sa stať súčasťou bežného života ľudí a ukázať im, že je okolo nás množstvo vecí a zážitkov, ktoré musia vidieť a hlavne zažiť. U nás si to svoje pravé, orechové nájde skutočne každý. Máme zážitky, ktoré sú originálne a nápadité, adrenalínové či relaxačné, sú vystúpením z každodenného stereotypu, neomrzia, nepokazia sa a sú trvalou spomienkou. Prestaň život prežívať. Vyťaž z neho maximum a začni žiť! My Ti ukážeme ako na to!

 

Nové logo, nová stránka, nové služby, nové zážitky... S nami zažiješ viac!