Romantické zážitky, ktoré si (ne)môžeš dovoliť

31. Máj 2016

Je to síce klišé, ale máj je považovaný za mesiac lásky. Oslávte spoločné chvíle trochu netradične. Zabudni na romantický pobyt v Tatrách, hodinky za 200 Euro či novú Vuitton kabelku. Daruj zážitok, na ktorý do smrti nezabudne – možno ani ty, pretože bude prekliato drahý. Nechaj sa inšpirovať našim  exkluzívnym zoznamom.

Nami odporúčané romantické prekvapenia sú určené pre milionárov, ktorí sa neboja "pľasnúť po vrecku" a sú ochotní kvôli svojej láske obetovať desaťtisíce či dokonca státisíce Eur. Tak ak nie si prachatý, nie si povolaním "syn", dobre si sa oženil alebo vyhral v športke, môžeš aspoň snívať s nami :) Práve začína prehliadka romantických zážitkov, ktoré si (ne)môžeš dovoliť. Tak začni šetriť...!

 

Tower of London – nezabudnuteľný zážitok – cca 15 500 Eur / 12 osôb – Veľká Británia, Londýn

Navečeraj sa spolu so svojou láskou ako kráľ a kráľovná. Priamo v Martinskej veži slávneho London Tower. Vychutnajte si spoločne výnimočné 3 chodové menu obklopení 12 000 diamantami na jednom z najexkluzívnejších miest v krajine. Okrem chutného jedla zažijete aj súkromnú prehliadku veže a zúčastníte sa známeho Ceremoniálu kľúčov – uzamykania Tower of London, ktoré sa koná každú noc už 700 rokov bez jedinej prestávky. Zážitok je síce až pre 12 osôb, ale vy dvaja chcete mať predsa súkromie, nie? Objednať ho môžeš TU.

zdroj

 

Dovolenka na privátnom ostrove – cca 75 000 Eur / 6 osôb - Little Whale Cay, Bahami

5 exkluzívnych nocí na privátnom, exotickom ostrove, ktorý je perlou Karibiku. Znie to dobre, nemyslíš? Dobrodružstvo v nádhernej exotike môžete zažiť vo dvojici. O vaše pohodlie sa bude starať 13 členný personál, súkromný masér či kuchár. Biele piesočnaté pláže bez turistov, čistučká voda, vodné športy či rybolov... na tomto ostrove nie je nič nemožné. 93 akrov ostrova ponúka dostatočný priestor pre relax, aktívne využitie voľného času, športy, romantické prechádzky či sladké ničnerobenie. Aké jednoduché! Viac informácii TU.

zdroj

 

Večera v 6-tich najlepších svetových reštauráciách – cca 84 000 Eur / 2 osoby – Girona, Kapské mesto, Lima, San Francisco, Tokyo a Melbourne

Sen nejednéh gurmána a milovníka kvalitných pokrmov - večera v jednej z najlepších reštaurácií sveta. A čo tak večera v 6-tich z TOP 50? S tvojou láskou ochutnajte, ako chutia tie najlepšie jedlá sveta, navštívte 6 miest a 6 exkluzívnych podnikov. V priebehu jedného mesiaca zažijete to, čo mnohí nezažijú za celý život! Cena obsahuje letenky v prvej triede, 4 noci v každej destinácii, 6 večerí a služby osobného komorníka po celú dobu. Navštívite svetovú jednotku El Celler de Can Roca, štvorku Central, reštauráciu na ôsmom mieste Narisawa, tridsiatudruhú Attica, 48-mu The Test Kitchen a poslednú z TOP50, The French Laundry. Už sa nám zbiehajú slinky! - čekuj TU.

zdroj

 

Víkend v najdrahšom apartmáne sveta – cca 213 000 Eur / 12 osôb – Ženeva, Švajčiarsko

Ak sa túžiš zažiť skutočnú exkluzivitu, ktorú ocenil napríklad aj Bill Gates, tak určite navštíviš Hotel President Wilson. Strávte víkend v najdrahšom apartmáne sveta. 12 spální, 12 kúpeľní, osobný nosič batožiny, asistent či kuchár, výhľad na švajčiarske Alpy či ženevské jazero... luxus, ktorý si vychutnáš na najvyššom z ôsmych poschodí hotela. Kompletne zariadený apartmán pripomína skôr luxusný dom – 1680 metrov štvorcových ti ponúkne dostatočne veľa priestoru. Ak by si so svojou láskou chcel absolvovať noc v každej zo spální, z tvojho rozpočtu by to ukrojilo "smiešnych" 1 279 000 Eur. Užite si ho len vy dvaja :) Zabookuj TU.

zdroj

 

Cesta okolo sveta - 2 roky – cca 1 284 000 Eur / 1 osoba – viac ako 150 krajín sveta

Len málo ľudí môže povedať, že videlo celý svet. Absolvuj cestu tvojho života – vydaj sa na spoznávanie sveta a to rovno na 2 roky. Zhliadneš viac ako 150 krajín sveta, ubytovaný budeš v tých najluxusnejších hoteloch, ktoré destinácie ponúkajú a samozrejme poletíš prvou triedou. Navštíviš tie najatraktívnejšie miesta na zemi a zhliadneš najznámejšie UNESCO pamiatky. Zaujíma ťa, či už niekto túto parádnu ponuku využil? Odpoveď je čínsky študent (áno ŠTUDENT!) a taliansky biznismen. Tak začni šetriť! Viac informácii TU.

zdroj

 

Na objavovanie sveta sa vydali aj naši priatelia – síce na kratší čas, ale zážitkov budú mať určite veľa! Checkuj - www.enjoytravel.com

 

Ak si už niečo z vyššie uvedeného otestoval, si zrejme dieťa šťasteny. Daj nám vedieť svoje dojmy. Ak na niečo také nemáš, ale nájde sa u teba pár nápadov pre lacnejšie romantické zážitky, ozvi sa a inšpiruj tak ostatných!