Príbeh značky Enjoy

Príbeh značky Enjoy

7. Máj 2015

Kto sme, čo robíme a kam smerujeme?

Meníme voľný čas na pôžitok a život na zážitok. Užívaj si ho! - taká je naša vízia, s ktorou sme počas horúceho leta 2010 začali s predajom zážitkových aktivít na portáli NajZazitky.sk. Počas niekoľkých rokov sme vybudovali sieť spoľahlivých partnerov po celom Slovensku. Vďaka tomu sme schopní sprostredkovať stále viac aktivít najrôznejšieho charakteru.

Baviť Ťa nás baví, preto sme v roku 2014 pre Teba, ako prví, priniesli na Slovensko super rýchly a super zábavný automobil Ariel Atom a spustili projekt Enjoy Racing, ktorý prináša jedinečnú zábavu na štyroch kolesách. 

S novu tvárou sme priniesli viaceré inovácie a latku kvality služieb sme posunuli opäť o čosi vyššie.

 

A aká je naša misia do budúcnosti?

Chceme sa stať sa obľúbenou inovatívnou značkou, ktorá zapaľuje v ľuďoch chuť užívať si život a dáva ich bežnému dňu príležitosť stať sa jedinečným. Dať zákazníkom unikátne a cenovo dostupné služby, ktoré ich urobia šťastnými a našimi zákazníckymi službami im vyčariť úsmev na tvári. Stať sa pre zákazníka prvým miestom pre hľadanie možností na aktívne využitia voľného času. S každým novým projektom priniesť zásadnú inováciu a veľkú pridanú hodnotu pre zákazníkov. Pre našich zamestnancov byť priateľským a obľúbeným miestom k práci.