Enjoy má prvé narodeniny

27. Júl 2015

Enjoy zážitky slávia rok fungovania. Gratulujeme!

Tak a je to tu! Ani sme sa nenazdali a rok prešiel ako voda. Enjoy zážitky oslavujú svoje prvé narodeniny. Želáme veľa úspešných rokov, kopu spokojných zákazníkov, množstvo zaujímavých zážitkov a splnených prianí. Sme radi, že môžeme byť ich súčasťou a že sa nám spoločne darí už 12 mesiacov vyčarovať úsmev na tvári každého zážitkuchtivého. 

Prekvapili a potešili sme stovky ľudí, z ktorých si mnohí dopriali znovu ďalšie a ďalšie zážitky. Dostali sme desiatky pozitívnych reakcií, podľa ktorých súdime, že to čo robíme, stojí za to! Teší nás tešiť Vás a už sa nevieme dočkať čo nás bude čakať v budúcnosti :)

A aké zážitky patrili k tým NAJ? Zistili sme, že naši zákazníci sú adrenalínoví nadšenci a neboja sa výziev. Tandemový zoskok padákom, paragliding či Pilotovanie lietadla – bestsellery, ktoré sú stále v kurze. Nakupujú u nás ale aj tí, ktorí uprednostňujú pod nohami pevnú zem, či kľudné relaxovanie. Pre tých boli najobľúbenejšie romantické plavby po Dunaji, romantické večere, celotelové masáže, či kurzy varenia.

Darčeky na narodeniny, meniny, výročia, či svadobné dary... nakupovalo sa u nás na každú príležitosť. Aj keď možno nepriamo, sme sa zúčastnili osláv a významných udalostí, ktoré si nielen obdarovaní perfektne užili. Čo môže byť pre nás väčšou odmenou, ako úprimný smiech a radosť z originálneho prekvapenia? Tak ako si možno aj Ty oslávil svoje jubileum, či iný sviatok, tak aj my "žúrujeme" a na počesť Enjoy Zážitkov sme si dali vynikajúcu tortu! 

Upozornenie: po zhliadnutí nižšie uvedených fotiek hrozí zbiehanie slín a zvýšená chuť na sladké :)

Na žiadnej oslave nesmie predsa chýbať torta! Všetci sme si na nej pochutili.

 

 

 

Ešte raz Ti Enjoy gratulujeme a tešíme sa na ďalšie zážitkové roky :)